На Банковій вимагають відправити в Іловайськ підкріплення і звільнити Гелетея (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Оновлено

Близько 300 активістів під Адміністрацією президента на вулиці Банковій прямо зараз вимагають негайно відправити підмогу батальйонам, які зараз перебувають в Іловайську. Про це повідомив жуналіст Громадського Сергій Грішин, який зараз працює на місці події.

Окрім вимоги надання на підтримку бійцям важкої техніки, пікетувальники також просять вивести їх з Іловайська для збереження життів. Серед іншого – вони пропонують звільнити Валерія Гелетея з посту міністра оборони та призначити замість нього комбата «Донбасу» Семена Семенченка.

Нагадаємо, що саме Семенченко є одним з тих, хто закликав сьогодні вийти на акцію протесту до АП.

UPD/: Під АП триває мітинг. Протестувальники чекають на представника президента, який пообіцяв повернутись за 30 хвилин. Деякі пропонують йти і перекривати рух на Хрещатику.

Щойно до мітингу звернувся телефоном командир батальйону «Донбас», Семен Семенченко. Він повідомив, що допомога до бійців в Іловайську так і не надійшла. Він просить у людей тиснули на владу. Він підкреслив, що тиск має бути мирним.

Раніше організатори написали, що «в Іловайську 5-й день в оточенні перебувають підрозділи батальйонів «Донбас», «Дніпро», «Свитязь», «Херсон» та «Миротворець». Командування цих підрозділів протягом усіх цих 5-ти днів звертається до керівництва АТО з вимогою створити коридор для вивезення тяжкопоранених. Ці звернення ніким не почуті і саботуються як військовим командуванням, так і керівництвом держави». 

 

Серед пікетувальників є кілька бійців "Азову".

 

UPD/: Семен Семенченко у FB написав про те, що до Іловайська, буцімто, таки виїхало підкріплення. Пітингарі сприйняли це як перемогу, проте розходитися не поспішають.

    

\ фото Сергія Грішина

0 коментарів 26.6k переглядів

КОМЕНТАРІ: 0
Щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись
Правила сайту
avatar

Головна шпальта